Is-soluzzjonijiet tagħna huma rikonoxxuti ħafna u affidabbli mill-klijenti u se jissodisfaw ir-rekwiżiti finanzjarji u soċjali li dejjem jinbidlu għall-Aħjar Prezz għaċ-Ċina P-Audio Style 15″ Speaker Parts Speaker Basket, Merħba biex tkellem magħna jekk inti intrigat dwar is-soluzzjoni tagħna, aħna ser nipprovdulek sorpriża għall-Kwalità u l-Prezz.
Is-soluzzjonijiet tagħna huma rikonoxxuti ħafna u affidabbli mill-klijenti u se jissodisfaw ir-rekwiżiti finanzjarji u soċjali li dejjem jinbidlu għalPrezz tal-Partijiet tal-Qafas PA taċ-Ċina u l-Ispeaker PAHekk kif l-integrazzjoni ekonomika dinjija ġġib magħha sfidi u opportunitajiet għall-industrija xxx, il-kumpanija tagħna, billi nkomplu x-xogħol f'tim tagħna, il-kwalità l-ewwel, l-innovazzjoni u l-benefiċċju reċiproku, hija kunfidenti biżżejjed biex toffri lill-klijenti tagħna b'sinċerità soluzzjonijiet kwalifikati, prezz kompetittiv u servizz eċċellenti, u biex nibnu futur isbaħ taħt l-ispirtu ta' ogħla, aktar mgħaġġel, aktar b'saħħtu mal-ħbieb tagħna flimkien billi nkomplu d-dixxiplina tagħna.
Mument-1
Glorja-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket tat-tindif tas-saff t'isfel, Xtilliera tal-basket tat-tindif tas-saff t'isfel, Basket tal-modulu tas-saff t'isfel,
Immuntat f'washer ta' saff wieħed, doppju jew triplu, imqiegħed f'moduli ta' injezzjoni differenti, laħlaħ oġġetti tal-ħġieġ tal-laboratorju li jistgħu jerġgħu jintużaw, ċeramika, plastik, azzar inossidabbli u l-bqija.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316LStainless |
| Kulur | Azzar inossidabbli Matte |
| Romblu tal-attività | Tmienja |
| Regolatur tal-pożizzjoni | Tnejn |
| Puplesija ta' push-pull tal-qafas tal-basket | 550mm |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
Xtilliera tal-basket b'konnessjoni tal-modulu
Kamra tat-tindif manwali tad-dħul u l-ħruġ push-pull
Immuntat fuq iż-żewġ gwidi tal-istainless steel
Dħul tal-ilma b'plagg rapidu, ħasil tal-ilma minn wara tal-gwida tal-kompartiment f'kull modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 158mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 528mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 566mm |
| Piż Nett | 3kg |