Rising-F1
Basket għat-tindif tal-injezzjoni, Rack tal-basket għat-tindif tal-injezzjoni, Modulu tal-injezzjoni
Użat għat-tindif ta' oġġetti tal-ħġieġ tal-laboratorju, bħal flixkun erlenmeyer, flixkun trijangulari, flixkun b'qiegħ tond, flixkun b'qiegħ ċatt, flixkun volumetriku, ċilindru tal-kejl.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
| Żennuna tal-injezzjoni | ф6mmxH220mm |
| Numru ta' żennuni | 15-il biċċa |
| Numru ta' detenturi | 15-il biċċa |
| Pożizzjonament tal-biċċiet tar-rebbiegħa | 15-il biċċa |
| Kisi tad-detenturi | PA |
Jista' jżomm kontenituri b'għonq irqiq ta' 500-1000ml
Xtilliera tal-basket tat-tindif tal-modulu tat-tip injezzjoni b'port ta' konnessjoni
Tagħbija fuq ix-xellug u l-lemin tal-basket tal-modulu
Dħul ta' plagg rapidu, ilma nadif u laħlaħ mill-basket tal-modulu f'kull żennuna tal-modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 250mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 558mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 352mm |
| Piż Nett | kg |