Rising-F1
Basket għat-tindif tal-injezzjoni, Rack tal-basket għat-tindif tal-injezzjoni, Modulu tal-injezzjoni
Użat għat-tindif tal-pipetti.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
| Numru ta' żennuni | 116-il biċċa |
| L-għoli tal-qafas | 150mm |
| Għoli li jista' jitnaddaf bil-pipetta | 585mm |
Xtilliera tal-basket tat-tindif tal-modulu tat-tip injezzjoni b'port ta' konnessjoni
Tagħbija fuq ix-xellug u l-lemin tal-basket tal-modulu
Dħul ta' plagg rapidu, ilma nadif u laħlaħ mill-basket tal-modulu f'kull żennuna tal-modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 279mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 558mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 352mm |
| Piż Nett | kg |