Glorja-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket għat-tindif tal-injezzjoni, Rack tal-basket għat-tindif tal-injezzjoni, Modulu tal-injezzjoni
jista' jġorr 56pcs pipetti, 56pcs tubi taċ-ċentrifuga, tubi tat-test, flixkun vojt ta' fuq, eċċ.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
| Żennuna tal-injezzjoni | ф2.5mmxH110mm |
| Numru ta' żennuni | 112-il biċċa |
| Siġġijiet għall-pipetti | 56 biċċa |
| Detentur tas-salib | 56 biċċa |
Xtilliera tal-basket tat-tindif tal-modulu tat-tip injezzjoni b'port ta' konnessjoni
Tagħbija fuq ix-xellug u l-lemin tal-basket tal-modulu
Dħul ta' plagg rapidu, ilma nadif u laħlaħ mill-basket tal-modulu f'kull żennuna tal-modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 190mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 190mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 494mm |
| Piż Nett | kg |