Glorja-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket għat-tindif tal-injezzjoni, Rack tal-basket għat-tindif tal-injezzjoni, Modulu tal-injezzjoni
Jista' jnaddaf 28 pipetta, 28 kunjett tal-kampjun u 9 flasks erlenmeyer, flasks, flasks volumetriċi, eċċ.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
| Żennuna tal-injezzjoni | ф 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Numru ta' żennuni | 65 biċċa |
| Siġġijiet għall-pipetti | 28 biċċa |
| Detentur tas-salib | 28 biċċa |
| Numru ta' detenturi | 9 biċċiet |
| Pożizzjonament tal-biċċiet tar-rebbiegħa | 9 biċċiet |
| Kisi tad-detenturi | PA |
Xtilliera tal-basket tat-tindif tal-modulu tat-tip injezzjoni b'port ta' konnessjoni
Tagħbija fuq ix-xellug u l-lemin tal-basket tal-modulu
Dħul ta' plagg rapidu, ilma nadif u laħlaħ mill-basket tal-modulu f'kull żennuna tal-modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 265mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 190mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 493mm |
| Piż Nett | 3kg |