Glorja-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket tat-tindif tas-saff ta' fuq, Basket tat-tindif tas-saff tan-nofs, Xtilliera tal-basket tat-tindif tas-saff ta' fuq, Xtilliera tal-basket tat-tindif tas-saff tan-nofs, Basket tal-modulu tas-saff ta' fuq, Basket tal-modulu tas-saff tan-nofs
Immuntat f'washer b'saff doppju jew triplu, poġġi f'moduli ta' injezzjoni differenti, laħlaħ oġġetti tal-ħġieġ tal-laboratorju li jistgħu jerġgħu jintużaw, ċeramika, plastik, azzar inossidabbli u l-bqija.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Romblu tal-attività | Sitta |
| Regolatur tal-pożizzjoni | Tnejn |
| Rikonoxxitur tal-basket | Wieħed |
| Puplesija ta' push-pull tal-qafas tal-basket | 550mm |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
Xtilliera tal-basket b'konnessjoni tal-modulu
Kamra tat-tindif manwali tad-dħul u l-ħruġ push-pull
Li jġorr il-binarju gwida tal-istainless steel fuq iż-żewġ naħat
Dħul tal-ilma b'plagg rapidu, ħasil tal-ilma minn wara tal-gwida tal-kompartiment f'kull modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 140mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 536mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 562mm |
| Piż Nett | 3.35kg |