Mument-1
Glorja-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket tat-tindif tas-saff t'isfel, Rack tal-basket tat-tindif tas-saff t'isfel, Basket tal-modulu tas-saff t'isfel
Immuntat f'washer ta' saff wieħed, doppju jew triplu, imqiegħed f'moduli ta' injezzjoni differenti, laħlaħ oġġetti tal-ħġieġ tal-laboratorju li jistgħu jerġgħu jintużaw, ċeramika, plastik, azzar inossidabbli u l-bqija.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Romblu tal-attività | Tmienja |
| Regolatur tal-pożizzjoni | Tnejn |
| Puplesija ta' push-pull tal-qafas tal-basket | 550mm |
Maqsum f'żewġ saffi biex jitgħabba t-trej tal-malja
Driegħ tal-isprej rotatorju integrat
Kamra tat-tindif manwali tad-dħul u l-ħruġ push-pull
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 226mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 529mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 569mm |
| Piż Nett | 5.6kg |