Kwotazzjonijiet veloċi u superjuri, konsulenti infurmati biex jgħinuk tagħżel is-soluzzjoni korretta li taqbel mal-bżonnijiet kollha tiegħek, ħin qasir ta' ġenerazzjoni, immaniġġjar responsabbli tal-kwalità u prodotti u servizzi uniċi għall-ħlas u t-tbaħħir għall-OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Nilqgħuk biex tiċċekkja l-unità tal-manifattura tagħna u nħarsu 'l quddiem biex noħolqu relazzjonijiet ta' negozju milqugħa mal-konsumaturi f'darek u barra minn Malta fil-viċinanza fit-tul.
Kwotazzjonijiet veloċi u superjuri, konsulenti infurmati biex jgħinuk tagħżel is-soluzzjoni t-tajba li taqbel mal-bżonnijiet kollha tiegħek, ħin qasir ta' ġenerazzjoni, immaniġġjar responsabbli tal-kwalità u prodotti u servizzi uniċi għall-ħlas u t-tbaħħir.Modulu LED taċ-Ċina, Modulu ta' Injezzjoni, Aħna dejjem noħolqu teknoloġija ġdida biex nissimplifikaw il-produzzjoni, u nipprovdu merkanzija bi prezzijiet kompetittivi u ta’ kwalità għolja! Is-sodisfazzjon tal-klijent huwa l-prijorità tagħna! Tista’ tgħarrafna bl-idea tiegħek biex niżviluppaw disinn uniku għall-mudell tiegħek stess biex nevitaw wisq partijiet simili fis-suq! Aħna noffru l-aħjar servizz tagħna biex nissodisfaw il-bżonnijiet kollha tiegħek! Kun żgur li tikkuntattjana minnufih!
Glorja-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket għat-tindif tal-injezzjoni, Rack tal-basket għat-tindif tal-injezzjoni, Modulu tal-injezzjoni
Użat għat-tindif ta' oġġetti tal-ħġieġ tal-laboratorju, bħal flixkun erlenmeyer, flixkun trijangulari, flixkun b'qiegħ tond, flixkun b'qiegħ ċatt, flixkun volumetriku, ċilindru tal-kejl.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
| Żennuna tal-injezzjoni | ф6mmxH220mm |
| Numru ta' żennuni | 8 biċċiet |
| Numru ta' detenturi | 8 biċċiet |
| Pożizzjonament tal-biċċiet tar-rebbiegħa | 8 biċċiet |
| Kisi tad-detenturi | PA |
Xtilliera tal-basket tat-tindif tal-modulu tat-tip injezzjoni b'port ta' konnessjoni
Tagħbija fuq ix-xellug u l-lemin tal-basket tal-modulu
Dħul ta' plagg rapidu, ilma nadif u laħlaħ mill-basket tal-modulu f'kull żennuna tal-modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 253mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 140mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 488mm |
| Piż Nett | 0.9kg |