Rising-F1
Qoffa tat-tindif, Xtilliera tal-qoffa, Qoffa tal-modulu,
Struttura b'saff doppju, adattata għall-modulu tar-rack tal-basket tal-injezzjoni u l-modulu tar-rack tal-basket mhux tal-injezzjoni
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Rikonoxxitur tal-basket | Wieħed |
| Puplesija ta' push-pull tal-qafas tal-basket | 550mm |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
| Numru ta' moduli li jistgħu jiġu mgħobbija | Żewġ saffi |
| Numru ta' moduli b'saff wieħed | Tnejn |
Xtilliera tal-basket b'konnessjoni tal-modulu
Kamra tat-tindif manwali tad-dħul u l-ħruġ push-pull
Immuntat fuq iż-żewġ gwidi tal-istainless steel
Dħul tal-ilma b'plagg rapidu, ħasil tal-ilma minn wara tal-gwida tal-kompartiment f'kull modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 609 mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 619 mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 790 mm |
| Piż Nett | kg |