Rising-F1
Basket għat-tindif tal-injezzjoni, Rack tal-basket għat-tindif tal-injezzjoni, Modulu tal-injezzjoni
Użat għat-tindif ta' oġġetti tal-ħġieġ tal-laboratorju, bħal flixkun erlenmeyer, flixkun trijangulari, flixkun b'qiegħ tond, flixkun b'qiegħ ċatt, flixkun volumetriku, ċilindru tal-kejl.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
| Żennuna tal-injezzjoni | ф4mmxH160mm |
| Numru ta' żennuni | 32 biċċa |
| Numru ta' detenturi | 32 biċċa |
| Pożizzjonament tal-biċċiet tar-rebbiegħa | 32 biċċa |
| Kisi tad-detenturi | PA |
Xtilliera tal-basket tat-tindif tal-modulu tat-tip injezzjoni b'port ta' konnessjoni
Tagħbija fuq ix-xellug u l-lemin tal-basket tal-modulu
Dħul ta' plagg rapidu, ilma nadif u laħlaħ mill-basket tal-modulu f'kull żennuna tal-modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 190 mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 558 mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 352 mm |
| Piż Nett | kg |