Rising-F1
Basket għat-tindif tal-injezzjoni, Rack tal-basket għat-tindif tal-injezzjoni, Modulu tal-injezzjoni
Użat għat-tindif tal-kunjetti tal-kampjuni
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
| Żennuna tal-injezzjoni | ф2.5mmxH110mm |
| Numru ta' żennuni | 88 biċċa |
| Detentur tas-salib | 88 biċċa |
Xtilliera tal-basket tat-tindif tal-modulu tat-tip injezzjoni b'port ta' konnessjoni
Tagħbija fuq ix-xellug u l-lemin tal-basket tal-modulu
Dħul ta' plagg rapidu, ilma nadif u laħlaħ mill-basket tal-modulu f'kull żennuna tal-modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 170mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 558mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 352mm |
| Piż Nett | kg |