Glorja-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket tat-tindif mhux injettat
Adattat għal kontenituri b'ħalq wiesa', tazzi tal-kejl, eċċ.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316L |
| Kulur | Azzar inossidabbli matt |
| Klampi żgħar tar-rebbiegħa | 18 |
| Għoli | 105mm |
| Spazjar | 60mm |
| Klampi kbar tar-rebbiegħa | 10 |
| Għoli | 175mm |
| Spazjar | 60mm |
Il-modulu tal-basket
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 186mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 220mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 445mm |
| Piż Nett | kg |