Mument-1
Glorja-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket tat-tindif tas-saff t'isfel, Xtilliera tal-basket tat-tindif tas-saff t'isfel, Basket tal-modulu tas-saff t'isfel,
Immuntat f'washer ta' saff wieħed, doppju jew triplu, imqiegħed f'moduli ta' injezzjoni differenti, laħlaħ oġġetti tal-ħġieġ tal-laboratorju li jistgħu jerġgħu jintużaw, ċeramika, plastik, azzar inossidabbli u l-bqija.
| Materjal | Azzar inossidabbli 316LStainless |
| Kulur | Azzar inossidabbli Matte |
| Romblu tal-attività | Tmienja |
| Regolatur tal-pożizzjoni | Tnejn |
| Puplesija ta' push-pull tal-qafas tal-basket | 550mm |
| Dijametru tal-interfaċċja mgħaġġla | 32mm |
Xtilliera tal-basket b'konnessjoni tal-modulu
Kamra tat-tindif manwali tad-dħul u l-ħruġ push-pull
Immuntat fuq iż-żewġ gwidi tal-istainless steel
Dħul tal-ilma b'plagg rapidu, ħasil tal-ilma minn wara tal-gwida tal-kompartiment f'kull modulu tal-injezzjoni
| Dimensjonijiet esterni, Għoli f'mm | 139mm |
| Dimensjonijiet esterni, Wisa' f'mm | 529mm |
| Dimensjonijiet esterni, Fond f'mm | 570mm |
| Piż Nett | 3kg |

Kumpanija XPZ
Hangzhou Xipingzhe Bijoloġika Technology Co., Ltd
XPZ hija manifattur ewlieni tal-ħasil tal-oġġetti tal-ħġieġ tal-laboratorju, li tinsab fil-belt ta' Hangzhou, provinċja ta' Zhejiang, iċ-Ċina. XPZ tispeċjalizza fir-riċerka, il-produzzjoni u l-kummerċ tal-ħasil awtomatiku tal-oġġetti tal-ħġieġ li huwa applikat għall-Bio-pharma, is-saħħa medika, l-ambjent tal-ispezzjoni tal-kwalità, il-monitoraġġ tal-ikel, u l-qasam petrokimiku.
XPZ hija impenjata li tgħin biex issolvi kull tip ta’ problema ta’ tindif. Aħna l-fornitur ewlieni għall-awtoritajiet ta’ spezzjoni Ċiniżi u l-intrapriżi kimiċi, sadanittant il-marka XPZ infirxet f’ħafna pajjiżi oħra, bħall-Indja, ir-Renju Unit, ir-Russja, il-Korea t’Isfel, l-Uganda, il-Filippini eċċ., XPZ tipprovdi soluzzjonijiet integrati bbażati fuq domanda personalizzata, inkluża l-għażla tal-prodott, l-installazzjoni u t-taħriġ operattiv eċċ.
Se niġbru aktar vantaġġ intraprenditorjali biex nipprovdu prodotti innovattivi ta' kwalità għolja u servizz eċċellenti, biex inżommu l-ħbiberija fit-tul tagħna.
Fabbrika XPZ

Wirja

